Багатодітна родина учасника АТО з Бахмаччини отримала подарунок – ЧЕРНІГІВ СЬОГОДНІ

Багатодітна родина учасника АТО з Бахмаччини отримала подарунок

2 квітня заступник голови райдержадміністрації Галина Рибальченко спільно з Бахмацьким сільським головою Наталією Гришко, завідуючою сектором сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Юлією Брюховецькою відвідали багатодітну сім’ю учасника АТО. У родині Олексія та Антоніни Даньків виховується семеро дітей, найменшому з них – менше року, пише БАХМАЧ СЬОГОДНІ з посиланням на бахмацьку РДА.

Посадовці передали двоярусне ліжко та солодощі. Це стало можливим завдяки реалізації Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми.

У ході спілкування було обговорено актуальні питання, які хвилюють багатодітну родину. Звісно, проблеми мають побутовий характер, – це розширення житлової площі і покращення умов проживання. Тож Галина Рибальченко зазначила, що районною владою спільно з сільським головою буде детально вивчено питання наявності вільних житлових будинків у селі, які підлягають продажу, та, врахувавши побажання родини, прийметься позитивне рішення щодо поліпшення їх житлових умов.

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*