Куликівські команди-родини змагалися між собою – ЧЕРНІГІВ СЬОГОДНІ

Куликівські команди-родини змагалися між собою

Непідробне дитяче хвилювання, спортивний запал дорослих створили напружену змагальну і разом з тим веселу й позитивну атмосферу під час районних змагань “Мама, тато, я – спортивна сім’я”, які відбулися 22 квітня в спортивній залі Куликівської ЗОШ І-ІІІ ст. Подібні змагання відбуваються в районі вперше, в рамках Всеукраїнського фестивалю “Мама, тато, я – спортивна сім’я”, і покликані сприяти активному залученню родин до спільних, систематичних занять фізичною культурою, пише сайт Куликівка Сьогодні з посиланням на Куликівську РДА.

Повправлятися у руховій майстерності та відчути справжній спортивний азарт цього дня в Куликівці зібралися вісім родин району. Це – родина Сковоронюків з Куликівки, Ільїних з Жуківки, Долгошеїв з Вересочі, Зубків з Дроздівки, родина Білогури-Колешні з Горбового, Масльонків із Смолянки, Гречухи з Ковчина та родина Кацап з Дрімайлівки.

З вітальним словом до учасників змагань звернулася заступник голови райдержадміністрації Олена Баглай. Посадовець наголосила, що цей турнір має на меті не лише популяризувати в районі спільні сімейні заняття фізичною культурою і спортом та здоровий спосіб життя, а й зміцнення родинних зв’язків та виховання кращих сімейних традицій. Вона побажала учасникам цікавих змагань і чесної перемоги.

Команди-родини змагалися в шести конкурсах: “Стрибунці”, “Снігоступи”, “Рівновага”, “Володар кілець”, “Кенгуру” та “Комбінована естафета”. Головним суддею змагань був досвічений викладач фізичного виховання Куликівської школи Віталій Бугай. Йому асистували, а заодно і організовували конкурси молодші колеги – директор дитячо-юнацької спортивної школи Олександр Гнилуша, директор комунального підприємства “Фізкультурно-спортивний центр “Колос” селищної ради Андрій Почкай та вчитель фізичного виховання Жуківської школи Віктор Герасименко. Фіксував результати вчитель фізичного виховання Куликівської ЗОШ І-ІІІ ст. Микола Давиденко.

Майже дві години змагань в залі вирував справжній спортивний кураж. Передбачити остаточний результат заздалегідь було важко. Лідери в одних конкурсах, відставали в інших. Але боротьба справді була чесною. За результатами усіх шести конкурсів перемогу у змаганнях виборола родина Білогури-Колешні з Горбового. Почесне друге місце посіла родина Сковоронюків з Куликівки, бронзу завоювали родина Масльонків із Смолянки.

Призери були нагороджені спортивними медалями, кубками та Грамотами. Наймолодшим членам команди вручили сувеніри та солодощі. Решта команд також не залишились поза увагою. Всі вони отримали Грамоти за участь у змаганнях, сувеніри та солодкі подарунки.

Джерело: Куликівка Сьогодні

Читайте также:
Самые безжалостные дети-убийцы в истории
Назван самый сексуальный холостяк Земли
57-летняя модель удивила своими формами
Как снять головную боль за несколько минут?
18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*