На Чернігівщині боротимуться із незаконними порубками лісу – ЧЕРНІГІВ СЬОГОДНІ

На Чернігівщині боротимуться із незаконними порубками лісу

Під головуванням керівника Чернігівської місцевої прокуратури відбулась спільна нарада з питань профілактики та протидії незаконним порубкам лісу.

У роботі наради взяли участь начальники Ріпкинського та Куликівського відділів Чернігівської місцевої прокуратури Симоненко А.В. та Руденок О.В., начальники Чернігівського відділу поліції ГУНП в області Кагітін С.Ф., Ріпкинського, Куликівського та Чернігівського ВП ЧВП ГУНП в області Іванішев Ю.О., Кононченко Р.М. та Матвійчук Р.В., заступник начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Пономаренко Ю.Б., заступник начальника ДЕІ в Чернігівській області Дзюба В.А., керівники лісогосподарських підприємств.

На нараді обговорено стан протидії злочинам пов’язаним з незаконною вирубкою лісу, досудового розслідування у кримінальних провадженнях цієї категорії та відшкодування збитків, спричинених державним інтересам.

Керівник Чернігівської місцевої прокуратури Розинка С.О. зазначив, що забезпечення вирішення проблемних питань у сфері охорони та захисту лісу потребує чітких, скоординованих дій як органів контролю, так і правоохоронців. Першочерговими кроками для наведення правопорядку повинен стати план дій, який сприятиме врегулюванню ситуації, пов’язаної із незаконною вирубкою лісу.

Зазначив, що турбує і той факт, що переважна більшість незаконно придбаної деревини, в т.ч. числі і внаслідок рубок, у подальшому переробляється на пилорамах, власники яких, не ставши суб*єктом підприємницької діяльності, без дозволів, і далі продовжують здійснювати
протиправну свою діяльність. У зв’язку з цим необхідно вжити скоординованих заходів до проведення перевірок в їх діяльності.

Керівники правоохоронних органів, директори лісогосподарських підприємств мали змогу доповісти про виконання покладених на них повноважень, надати пропозиції щодо узгоджених дій на вказаному напрямку роботи.

За результатами наради розроблено ряд узгоджених заходів щодо підвищення ефективності протидії незаконним порубкам лісу.

Станом на 01.07.2016 у провадженні слідчих Чернігівського ВП ГУНП в області та його відділень перебуває 54 кримінальні провадження за
ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст. 246 КК України.

У провадженні Чернігівського ВП ГУНП в області перебуває 1 кримінальне провадження (розпочато у 2016 році), Чернігівського РВП ЧВП ГУНП в Чернігівській області перебуває 44 кримінальні провадження (13 розпочато у 2015 році, решта у 2016), Ріпкинського ВП ЧВП ГУНП в області – 8 кримінальних проваджень (5 розпочато у 2015 році, 3 – у 2016), Куликівського ВП ЧВП ГУНП в області – 1 кримінальне провадження (розпочато у 2015 році).

Найбільше збільшення фактів незаконних рубок лісу відбулось на території Чернігівського району.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*