На Чернігівщині шахраї ошукують громадян – ЧЕРНІГІВ СЬОГОДНІ

На Чернігівщині шахраї ошукують громадян

Поліція Чернігівщини застерігає: замовивши товар на сайті Інтернет-оголошень, розраховуйтесь лише після його отримання! Ні в якому разі не перераховуйте завдаток, або і всю суму наперед ЦЕ ОБМАН!

Вочевидь 18-річний житель Чернігівського району не звернув уваги на це попередження або просто проігнорував його і понадіявся на удачу. Як наслідок — втратив тисячу гривень. Юнак знайшов підходящу модель мобільного телефону на сайті оголошень та вирішив його придбати. Але продавець запропонував йому заплатити та товар наперед. Про це пише ЧЕРНІГІВ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП в Черніівській області.

Після перерахунку вказаної суми на картку продавця, оголошення з сайту зникло, а його телефон перестав відповідати на дзвінки.

За даним фактом поліцією відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (шахрайство), що передбачає обмеження волі на строк до трьох років.

Також правоохоронці попереджають про інші найбільш поширені способи шахрайств — телефонне та маніпуляції з банківськими картками.

Поліція застерігає та рекомендує:

Коли незнайомець представляється правоохоронцем, лікарем чи знайомим? Терміново вимагає гроші по телефону? Не піддавайтеся на обман, перевірте інформацію, телефонуйте 102!

Якщо по телефону питають термін дії вашої банківської картки, код безпеки на зворотному боці картки або банківські паролі з SMS? Не повідомляйте, це шахраї!

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*