На цьому тижні почнуть ремонтувати дорогу Козелець – Бобровиця – ЧЕРНІГІВ СЬОГОДНІ

На цьому тижні почнуть ремонтувати дорогу Козелець – Бобровиця

Прогнозували майже 400 мільйонів, отримали 160. Дорожники області починають освоєння коштів по митному експерименту. Перший об’єкт ремонту – дорога Т 25-28, що з’єднує Козелець з Бобровиці. Роботи почнуться вже на цьому тижні, повідомляє прес-служба автодору в Чернігівській області, передає сайт КОЗЕЛЕЦЬ СЬОГОДНІ з посиланням на інформаційний портал 4ERNIGIV.INFO.

З зробленого дорожниками в цьому році – остаточне завершення південного в’їзду до Чернігова. На міжнародній дорозі М-01 на ділянці від села Ягідне до самого Чернігова, сучасне дорожнє покриття – технологія «гарячого реміксу» і «Мультимак».

Встановлено нові бар’єрні огорожі, дорожні знаки і розмітка. Це один з восьми об’єктів, на які було закладено фінансування з державного бюджету в цьому році. Однак дорожники області констатують, реальними з них є тільки чотири. Тривають роботи і на інших двох ділянках траси М-01.

– Виконання першого удару – понад 60%. До кінця будівельного сезону ми їх виконаємо. Четвертий об’єкт від Ічні, в сторону Парафіївки, і під’їзд до Качанівки. Тут зараз за постановою Кабміну є лише 5 миллонов, ми зараз просимо додаткові кошти – 35 мільйонів, щоб повністю верхнім шаром пройти до Парафіївці і спуститися в Качанівці, – сказав Володимир Гузема, начальник Служби автомобільних доріг області.

Інше джерело фінансування ремонтів – кошти від так званого «Митного експерименту». У лютому під час сесії облради депутати прийняли обласну програму, згідно з якою передбачено виділення 392 мільйонів гривень на ремонт 22 об’єктів, які повинні бути зроблені в цьому році.

Пройшовши процедуру відкритих міжнародних торгів, дорожники в даний час можуть сказати, що вже визначені підрядники, які будуть виконувати роботи, і тільки зараз вони приступлять до ремонтів.

Наймасштабнішим об’єктом обіцяє бути дорога від Козельця до Борзни. Ще в травні був підписаний меморандум між облдержадміністрацією, Службою автомобільних доріг і суспільством «Земля і воля» про спільне фінансування ремонтних робіт. Ділянка, що проходить по Бобровицького району, буде робити за свій рахунок приватне підприємство, а друга ділянка – Козелецький район, зроблять за кошти обласного бюджету. За попередніми розрахунками вартість робіт на другій ділянці становила 76 мільйонів, але після проведення торгів через систему Prozoro вдалося знизити ціну на 10 мільйонів.

До 15-20 вересня мають бути виконані роботи і по інших об’єктах – охоплено багато районів, пріоритет віддається територіальних дорогах, які з’єднують між собою райцентри. Дорожники кажуть, погода на заваді не стане. Будівельний сезон триває до 15 жовтня – 1 листопада. Тому є півтора місяці, щоб освоїти цю масу коштів.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НА САЙТІ UATOPINFO-ВСІ НОВИНИ УКРАЇНИ:

Brazzers Гoтoвит Пoрнoпaрoдию Нa “Игру Престoлoв”

Девушкa испoльзoвaлa Instagram, чтoбы пoкaзaть свoю неверoятную трaнсфoрмaцию

Знaменитые женщины с пышнoй и нaтурaльнoй грудью

Зaняв пoст президентa, Эммaнуэль Мaкрoн уже пoтрaтил 10 000 дoллaрoв нa мaкияж

Геoпoлитическaя реверсия: “нoвые 80-е”

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*