Поліція Прилук встановина у місті систему відеоспостереження – ЧЕРНІГІВ СЬОГОДНІ

Поліція Прилук встановина у місті систему відеоспостереження

В публічних місцях Прилук за порядком спостерігають 14 відеокамер. Поліція і влада планують збільшити їх кількість до 44.

14 червня до Прилук завітали тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області полковник поліції Едуард Альохін та його заступник Олександр Потапенко аби зустрітися з міським головою Ольгою Попенко.

Керівники мали на меті провести за участю журналістів та громадськості презентацію системи відеоспостереження в публічних місцях Прилук, яка почала функціонувати завдяки підтримці голови міської ради Ольги Попенко та державницької позиції депутатів ради.

В черговій частині Прилуцького відділу поліції керівництво, гості і журналісти могли на власні очі побачити як працює система і переконатися в її ефективності.

Ще наприкінці лютого на черговій сесії Прилуцької міської ради начальник Прилуцького відділу поліції Руслан Крахмілець виніс на обговорення депутатського корпусу проект Програми «Впровадження системи вуличного відеоспостереження у м. Прилуки на 2016-2018 роки».

Її розробка та прийняття були зумовлені потребами часу та необхідністю більш раціонального використання особового складу поліції. Депутати Прилуцької міської ради прийняли рішення на користь проекту. Були затверджені заходи програми та ухвалений кошторис, який склав майже 1,3 мільйона гривень.

В першому півріччі за виділені міською радою півмільйона гривень були встановлені 14 сучасних камер відеоспостереження та обладнано пульт програмно-апаратного комплексу в черговій частині відділу поліції. Апаратура дозволяє з високою чіткістю розпізнавати номерні знаки транспортних засобів та ідентифікувати обличчя правопорушників.

Відтепер у поліції з’явилася можливість цілодобово в режиміонлайн контролювати ситуацію на вулицях Прилук та негайно реагувати на будь-які порушення публічного порядку. Натомість поліцейські патрулі нестимуть службу в інших місцях, які потребують посиленої уваги правоохоронців.

У другому півріччі міська рада Прилук планує продовжити встановлення камер відеоспостереження в публічних місцях і вже до кінця року довести їх кількість до 44.

— Камери спостереження – це дуже актуально, це атрибут сучасного життя і я взагалі не уявляю ефективної роботу поліції без такої системи, – зазначив Едуард Альохін. В перспективі камери мають бути встановлені у всіх містах області, що значно покращить порядок і безпеку у публічних місцях.

Едуард Альохін також висловив подяку міському голові Ользі Попенко і депутатам Прилуцької міської ради за реальну підтримку поліції та ефективні кроки в напрямку підвищення захисту безпеки городян, адже встановлена система виконуватиме превентивну функцію, завдяки чому зменшиться кількість правопорушень і покращиться їх розкриття.

В ході зустрічі з особовим складом Прилуцького відділу поліції очільникГУНП в області розповів поліцейським про хід атестації в області та державівцілому й закликав поліцейських посилено готуватися до неї. Зокрема Едуард Альохін порадив правоохоронцям поглиблено вивчати законодавство та нормативні документи, які регламентують діяльність поліції. Керівник нагадав, що атестація є по суті ґрунтовною перевіркою знань поліцейських і для сумлінних працівників вона не повинна стати якоюсь проблемою.

Сектор комунікації Головного управління

Національної поліції в Чернігівській області

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*