Поліція Прилук встановина у місті систему відеоспостереження – ЧЕРНІГІВ СЬОГОДНІ

Поліція Прилук встановина у місті систему відеоспостереження

В публічних місцях Прилук за порядком спостерігають 14 відеокамер. Поліція і влада планують збільшити їх кількість до 44.

14 червня до Прилук завітали тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління Національної поліції в Чернігівській області полковник поліції Едуард Альохін та його заступник Олександр Потапенко аби зустрітися з міським головою Ольгою Попенко.

Керівники мали на меті провести за участю журналістів та громадськості презентацію системи відеоспостереження в публічних місцях Прилук, яка почала функціонувати завдяки підтримці голови міської ради Ольги Попенко та державницької позиції депутатів ради.

В черговій частині Прилуцького відділу поліції керівництво, гості і журналісти могли на власні очі побачити як працює система і переконатися в її ефективності.

Ще наприкінці лютого на черговій сесії Прилуцької міської ради начальник Прилуцького відділу поліції Руслан Крахмілець виніс на обговорення депутатського корпусу проект Програми «Впровадження системи вуличного відеоспостереження у м. Прилуки на 2016-2018 роки».

Її розробка та прийняття були зумовлені потребами часу та необхідністю більш раціонального використання особового складу поліції. Депутати Прилуцької міської ради прийняли рішення на користь проекту. Були затверджені заходи програми та ухвалений кошторис, який склав майже 1,3 мільйона гривень.

В першому півріччі за виділені міською радою півмільйона гривень були встановлені 14 сучасних камер відеоспостереження та обладнано пульт програмно-апаратного комплексу в черговій частині відділу поліції. Апаратура дозволяє з високою чіткістю розпізнавати номерні знаки транспортних засобів та ідентифікувати обличчя правопорушників.

Відтепер у поліції з’явилася можливість цілодобово в режиміонлайн контролювати ситуацію на вулицях Прилук та негайно реагувати на будь-які порушення публічного порядку. Натомість поліцейські патрулі нестимуть службу в інших місцях, які потребують посиленої уваги правоохоронців.

У другому півріччі міська рада Прилук планує продовжити встановлення камер відеоспостереження в публічних місцях і вже до кінця року довести їх кількість до 44.

— Камери спостереження – це дуже актуально, це атрибут сучасного життя і я взагалі не уявляю ефективної роботу поліції без такої системи, – зазначив Едуард Альохін. В перспективі камери мають бути встановлені у всіх містах області, що значно покращить порядок і безпеку у публічних місцях.

Едуард Альохін також висловив подяку міському голові Ользі Попенко і депутатам Прилуцької міської ради за реальну підтримку поліції та ефективні кроки в напрямку підвищення захисту безпеки городян, адже встановлена система виконуватиме превентивну функцію, завдяки чому зменшиться кількість правопорушень і покращиться їх розкриття.

В ході зустрічі з особовим складом Прилуцького відділу поліції очільникГУНП в області розповів поліцейським про хід атестації в області та державівцілому й закликав поліцейських посилено готуватися до неї. Зокрема Едуард Альохін порадив правоохоронцям поглиблено вивчати законодавство та нормативні документи, які регламентують діяльність поліції. Керівник нагадав, що атестація є по суті ґрунтовною перевіркою знань поліцейських і для сумлінних працівників вона не повинна стати якоюсь проблемою.

Сектор комунікації Головного управління

Національної поліції в Чернігівській області

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Самые ужасные эксперименты над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*