Порнографія в інтернеті позбавляє дітей дитинства – ЧЕРНІГІВ СЬОГОДНІ

Порнографія в інтернеті позбавляє дітей дитинства

За даними нового дослідження, більшість дітей стикається в інтернеті з порнографією вже в ранньому підлітковому віці.

Як з’ясували вчені Міддлсекського університету, близько 53% дітей у 11-16 років бачили порнографічні сцени в інтернеті, причому 94% з них зіткнулися з ними до 14-ти років.

Один із висновків цього дослідження, проведеного на замовлення благодійної організації NSPCC (Національне товариство захисту дітей від жорстокого поводження) і уповноваженого у справах дітей в Англії, полягає в тому, що тінейджери в результаті цього стають нечутливими до порнографії, і головне завдання полягає в тому, щоб убезпечити дітей в інтернеті.

Вчені опитали 1001 дитину віком від 11 до 16 років і з’ясували, що серед 15-16-річних 65% бачили порнографію, а з 11-12-річних – 28%.

Також стало зрозуміло, що найчастіше діти наштовхувалися на подібний матеріал випадково (28%), наприклад, у спливаючому рекламному вікні, а не шукали його навмисно (19%).

Більше 75% опитаних дітей (87% хлопчиків і 77% дівчаток) зізналися, що порнографія не допомогла їм зрозуміти те, що сексуальні відносини слід розпочинати з обопільної згоди, і велика частина хлопчиків – 53%, і 39% дівчаток дійшли висновку, що саме порнографія і відображає реальні сексуальні відносини.

Переглянуті порнографічні сцени також вплинули на те, як діти моделюють свою власну поведінку: більше третини опитаних (39%) 13-14-річних і 20% 11-12-річних хлопчиків сказали, що хочуть повторити те, що бачили в інтернеті.

Дослідження також виявило:

  • Навмисно порнографію в інтернеті частіше дивляться хлопчики, ніж дівчатка.
  • 135 (14%) опитаних сфотографували себе в голому або напівоголеному вигляді, а з них трохи більше половини (7% від загальної кількості опитаних) надіслали або показали цю фотографію комусь ще.
  • З тих, хто бачив порнографію в інтернеті, 38% вперше зіткнулися з нею на ноутбуку, 33% на мобільному телефоні і 24% – на настільному комп’ютері.
  • Трохи менше 60% дітей і підлітків, які взяли участь в дослідженні, повідомили, що вперше зіткнулися з порнографією вдома; 29% – в гостях у друга/подруги.

Дані цього звіту оприлюднили через тиждень після того, як експерти, виступаючи перед парламентською комісією з прав жінок і рівності, розповіли про те, що школярки тепер носять під шкільними спідницями шорти, щоб уникнути сексуальних домагань.

Експерти також попередили, що інтернет-порнографія дає дітям спотворені і неприйнятні уявлення про секс та інтимну близькість.

Джерело: ВВС Україна

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*