Прокуратура Чернігова проводила навчально-практичний семінар – ЧЕРНІГІВ СЬОГОДНІ

Прокуратура Чернігова проводила навчально-практичний семінар

Як повідомляє ЧЕРНІГІВ, 29 червня, у прокуратурі Чернігівської області проведено навчально-практичний семінар на тему: «Причини повернення обвинувальних актів прокурору, проблемні питання застосування норм кримінального процесуального законодавства з цих питань».

Участь у роботі семінару взяли працівники апарату прокуратури області, керівники, заступники керівників місцевих прокуратур, голова Ради адвокатів Чернігівської області.

Під час заходу обговорювалися практичні аспекти виконання КПК України щодо відкриття матеріалів досудового розслідування та надання копії обвинувального акта, вимог до обвинувальних актів у кримінальному провадженні, а також  недоліки, які призводять до порушення права на захист, та особливості складення обвинувальних актів у кримінальних провадженнях щодо неповнолітніх тощо.

На завершення учасники семінару обмінялися досвідом з практики процесуального керівництва досудовим розслідуванням на стадії його закінчення, обговорили найбільш актуальні питання та їх практичне застосування  на цьому напрямі.

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*