Рятувальники, правоохоронці та лісники відшукали 8-річного підлітка, який заблукав у лісі – ЧЕРНІГІВ СЬОГОДНІ

Рятувальники, правоохоронці та лісники відшукали 8-річного підлітка, який заблукав у лісі

13 липня о 18:00 до Служби порятунку “101” у Сновському районі від групи відпочивальників з м. Миколаїв, які на плавзасобах спускались по річці Снов, надійшло повідомлення про те, що у лісі зник їх 8-річний Юрій. Близько 15:00 група зупинилась на березі водойми відпочити, а хлопчик пішов у справах та зник у лісовому масиві між м. Сновськ та с. Старі Боровичі, повідомляє СНОВСЬК СЬОГОДНІ.

Для проведення пошукових робіт були сформовані групи, до складу яких увійшли 11 рятувальників 8-ї державної пожежно-рятувальної частини УДСНС в області, 5 правоохоронців районного відділення Національної поліції та 6 працівників Новоборовицького лісництва, залучено 4 одиниці техніки.

О 20:20 однією з груп, до якої входили 2 рятувальники та 1 працівник лісництва, підлітка було знайдено на відстані близько 6 км від місця розташування табору відпочивальників. Стан здоров’я дитини задовільний.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до батьків з проханням слідкувати за своїми дітьми та не залишати їх без належного нагляду.

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*