У Чернігові патрульні поліцейські отримали офіцерські погони – ЧЕРНІГІВ СЬОГОДНІ

У Чернігові патрульні поліцейські отримали офіцерські погони

В урочистостях взяли участь голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, голова міськради Владислав Атрошенко й тимчасово виконуючий обов’язки начальника ГУНП в області Едуард Альохін, повідомляє ЧЕРНІГІВ.

На Красній площі Чернігова панувала піднесена атмосфера. Духовий оркестр, юнаки в поліцейських одностроях, їх родичі та друзі з букетами квітами. Саме на центральній площі міста відбувалося урочиста церемонія вручення офіцерських погонів патрульним поліцейським.

На Красній площі 171 патрульний отримав новенькі лейтенантські погони, одинадцять їхніх колег — старших лейтенантів, ще десятеро поліцейських – молодших лейтенантів і капралів.

Вітаючи молодих колег зі святом (а для більшості патрульних ці офіцерські звання — перші в житті), керівник Головного управління поліції Чернігівщини Едуард Альохін відзначив: «Можу впевнено стверджувати, що всі ви несете звання поліцейського з честю. Можливо, ще бракує досвіду, інколи професійних знань, але вони обов’язково прийдуть, як прийшли до вас ці перші зірочки. Вірю, що ви впораєтеся з найголовнішим завданням: стати гідним майбутнім нашої держави».

Нова патрульна поліція патрулює місто над Десною з лютого нинішнього року. За цей час містяни вже звикли й до нової форми, і до нового підходу в роботі юнаків у чорних одностроях.

Не всі чернігівські полісмени отримали погони урочисто, хтось мав у цей час охороняти публічний порядок в обласному центрі, але служба є служба.

 

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*