У Чернігові патрульні поліцейські отримали офіцерські погони – ЧЕРНІГІВ СЬОГОДНІ

У Чернігові патрульні поліцейські отримали офіцерські погони

В урочистостях взяли участь голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, голова міськради Владислав Атрошенко й тимчасово виконуючий обов’язки начальника ГУНП в області Едуард Альохін, повідомляє ЧЕРНІГІВ.

На Красній площі Чернігова панувала піднесена атмосфера. Духовий оркестр, юнаки в поліцейських одностроях, їх родичі та друзі з букетами квітами. Саме на центральній площі міста відбувалося урочиста церемонія вручення офіцерських погонів патрульним поліцейським.

На Красній площі 171 патрульний отримав новенькі лейтенантські погони, одинадцять їхніх колег — старших лейтенантів, ще десятеро поліцейських – молодших лейтенантів і капралів.

Вітаючи молодих колег зі святом (а для більшості патрульних ці офіцерські звання — перші в житті), керівник Головного управління поліції Чернігівщини Едуард Альохін відзначив: «Можу впевнено стверджувати, що всі ви несете звання поліцейського з честю. Можливо, ще бракує досвіду, інколи професійних знань, але вони обов’язково прийдуть, як прийшли до вас ці перші зірочки. Вірю, що ви впораєтеся з найголовнішим завданням: стати гідним майбутнім нашої держави».

Нова патрульна поліція патрулює місто над Десною з лютого нинішнього року. За цей час містяни вже звикли й до нової форми, і до нового підходу в роботі юнаків у чорних одностроях.

Не всі чернігівські полісмени отримали погони урочисто, хтось мав у цей час охороняти публічний порядок в обласному центрі, але служба є служба.

 

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*