У Прилуках засудили корупціонера – ЧЕРНІГІВ СЬОГОДНІ

У Прилуках засудили корупціонера

Прилуцькою місцевою прокуратурою забезпечено підтримання державного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно посадовця та двох місцевих жителів, чиї неправомірні дії заподіяли шкоду інтересам держави, пишуть ПРИЛУКИ СЬОГОДНІ з посиланням на прокуратуру Чернігівської області.

Незважаючи на невизнання посадовцем вини, прокурором суду надано беззаперечні докази, що доводять вину кожного з обвинувачених в повному обсязі.

Як встановлено під час судового розгляду, керівник відділу освіти однієї із райдержадміністрацій області у 2015 році власноручно підписав та скріпив печаткою документи, якими підтверджено виконання будівельних робіт по реконструкції загальноосвітньої школи, що фактично не виконувалися.

Внаслідок таких дій з Державного бюджету України безпідставно перераховано кошти на користь підрядника та заподіяно шкоду державним інтересам більш як на 230 тис грн.

Прокурором в суді також доведено вину директора товариства-підрядника та іншого спільника – інженера з технічного нагляду в підробці офіційних документів.

Вироком суду начальника відділу засуджено за розтрату чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах та службове підроблення (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України) – до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій в установах та організаціях будь-якої форми власності, строком на 2 роки.

Іншого обвинуваченого засуджено за службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 366 КК України) – до 2 років позбавлення волі, штрафу (4 250 грн), із звільненням від відбування призначеного  покарання з іспитовим строком на 1 рік.

Ще одного спільника за підроблення офіційного документа (ч. 1 ст. 358 КК України) засуджено до покарання у виді штрафу (1700 грн).

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*