У Рипкинському районі поліція сплутала злодія – ЧЕРНІГІВ СЬОГОДНІ

У Рипкинському районі поліція сплутала злодія

Упродовж поточного року Ріпкинським відділом Чернігівської місцевої прокуратури виявлено факт необґрунтованого затримання особи за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення.

Так, в ніч на 10 березня 2016 року шляхом проникнення скоєно крадіжку товарно-матеріальних цінностей з приміщення кафетерію, розташованого у с. Миси Ріпкинського району.

За результатами проведеного працівниками поліції огляду місця події та з урахуванням опрацьованої інформації за місцем проживання мешканця с. Миси – Валентина виявлено та вилучено викрадене майно. Його та його знайомого Анатолія 10.03.2016 затримано за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 185 ч. 3 КК України(крадіжка).

При здійсненні процесуального керівництва кримінальним провадженням процесуальним прокурором встановлено, що органом досудового розслідування здобуто докази причетності до злочину лише однієї особи – Валентина. Як наслідок, в цей же день, незаконно затриманого органом досудового розслідування Анатолія звільнено з ізолятору тимчасового тримання на підставі відповідної постанови Ріпкинського відділу Чернігівської місцевої прокуратури.

Працівника поліції, який необгрунтовано затримав особу за підозрою у вчиненні злочину, за результатами розгляду документу реагування прокуратури притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом крадіжки майна закінчено та обвинувальний акт стосовно Валентина передано до Ріпкинського районного суду для розгляду.

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*