У Рипкинському районі поліція сплутала злодія – ЧЕРНІГІВ СЬОГОДНІ

У Рипкинському районі поліція сплутала злодія

Упродовж поточного року Ріпкинським відділом Чернігівської місцевої прокуратури виявлено факт необґрунтованого затримання особи за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення.

Так, в ніч на 10 березня 2016 року шляхом проникнення скоєно крадіжку товарно-матеріальних цінностей з приміщення кафетерію, розташованого у с. Миси Ріпкинського району.

За результатами проведеного працівниками поліції огляду місця події та з урахуванням опрацьованої інформації за місцем проживання мешканця с. Миси – Валентина виявлено та вилучено викрадене майно. Його та його знайомого Анатолія 10.03.2016 затримано за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 185 ч. 3 КК України(крадіжка).

При здійсненні процесуального керівництва кримінальним провадженням процесуальним прокурором встановлено, що органом досудового розслідування здобуто докази причетності до злочину лише однієї особи – Валентина. Як наслідок, в цей же день, незаконно затриманого органом досудового розслідування Анатолія звільнено з ізолятору тимчасового тримання на підставі відповідної постанови Ріпкинського відділу Чернігівської місцевої прокуратури.

Працівника поліції, який необгрунтовано затримав особу за підозрою у вчиненні злочину, за результатами розгляду документу реагування прокуратури притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом крадіжки майна закінчено та обвинувальний акт стосовно Валентина передано до Ріпкинського районного суду для розгляду.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бахмацького району

новини Бобровицького району

новини Борзнянського району

новини Варвинського району

новини Городнянського району

новини Ічнянського району

новини Козелецького району

новини Коропського району

новини Корюківського району

новини Куликівського району

новини Менського району

новини Ніжинського району

новини Новгород-Сіверського району

новини Носівського району

новини Прилуцького району

новини Ріпкинського району

новини Семенівського району

новини Сновського району

новини Сосницького району

новини Срібнянського району

новини Талалаївського району

новини Чернігова

КОМЕНТУВАТИ

Your email address will not be published.


*